Advanced Thermal Solutions Inc.
Producto No:
ATS-04E-51-C2-R0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.5955
$5.5955
10
$5.44065
$54.4065
25
$5.13798
$128.4495
50
$4.83588
$241.794
100
$4.53359
$453.359
250
$4.231376
$1057.844
450
$3.929162
$1768.1229
950
$3.85359
$3660.9105
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.790" (20.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 14.03°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 1.181" (30.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 1.181" (30.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-04E |