Hogar / Heat Sinks / ATS-15E-182-C2-R0
minImg
ATS-15E-182-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc.
Producto No:
ATS-15E-182-C2-R0
Descripción:
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T766
En stock : 25
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Shape Square, Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.590" (15.00mm)
Series pushPIN™
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 7.51°C/W @ 100 LFM
Type Top Mount
Length 1.575" (40.00mm)
Mfr Advanced Thermal Solutions Inc.
Thermal Resistance @ Natural -
Material Finish Blue Anodized
Package Tray
Attachment Method Push Pin
Width 1.575" (40.00mm)