Hogar / Heat Sinks / ATS-15F-166-C2-R0
minImg
ATS-15F-166-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc.
Producto No:
ATS-15F-166-C2-R0
Descripción:
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
Guía del usuario
Shape Square, Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.590" (15.00mm)
Series pushPIN™
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 12.18°C/W @ 100 LFM
Type Top Mount
Length 0.984" (25.00mm)
Mfr Advanced Thermal Solutions Inc.
Thermal Resistance @ Natural -
Material Finish Blue Anodized
Package Tray
Attachment Method Push Pin
Width 0.984" (25.00mm)