Hogar / Oscillators / ATXK-H11-E-32.768KHZ-E50-T3
minImg
ATXK-H11-E-32.768KHZ-E50-T3
Abracon LLC
Producto No:
ATXK-H11-E-32.768KHZ-E50-T3
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
XTAL OSC TCXO 32.7680KHZ CMOS
En stock : 2998
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 1µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Frequency Stability ±5ppm
Current - Supply (Max) 2µA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.129" L x 0.102" W (3.28mm x 2.58mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ATXK-H11
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 32.768 kHz