Hogar / Oscillators / AVTXAIG-13-A-38.400MHZ-E05
minImg
AVTXAIG-13-A-38.400MHZ-E05
Abracon LLC
Producto No:
AVTXAIG-13-A-38.400MHZ-E05
Descripción:
XTAL OSC VCTCXO 38.4MHZ CLPSN 3.
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series AVTXAIG-13
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz