Hogar / Resonators / AWCR-10.00MD
minImg
AWCR-10.00MD
Abracon LLC
Producto No:
AWCR-10.00MD
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
CERAMIC RES 10.0000MHZ 30PF T/H
Guía del usuario
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.3%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Series AWCR
Type Ceramic
Package / Case Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch
Mfr Abracon LLC
Frequency 10 MHz
Capacitance 30 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.394" (10.00mm)
Package Bulk
Impedance 30 Ohms