Hogar / Resonators / AWSCR-50.00CV-T
minImg
AWSCR-50.00CV-T
Abracon LLC
Producto No:
AWSCR-50.00CV-T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
CERAMIC RES 50.0000MHZ 5PF SMD
En stock : 192
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.3%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
Product Status Active
Series AWSCR-CV
Type Ceramic
Package / Case 3-SMD, Non-Standard
Mfr Abracon LLC
Frequency 50 MHz
Capacitance 5 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.039" (1.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 40 Ohms