Hogar / Resonators / AWSZT-48.00CW-T
minImg
AWSZT-48.00CW-T
Abracon LLC
Producto No:
AWSZT-48.00CW-T
Descripción:
CERAMIC RES 48.0000MHZ SMD
Guía del usuario
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Series AWSZT-CW
Type Ceramic
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Frequency 48 MHz
Features -
Height 0.047" (1.19mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50 Ohms