Hogar / Resonators / AWSZT-50.00CV-T
minImg
AWSZT-50.00CV-T
Abracon LLC
Producto No:
AWSZT-50.00CV-T
Descripción:
CERAMIC RES 50.0000MHZ SMD
Guía del usuario
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.3%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
Product Status Active
Series AWSZT-CV
Type Ceramic
Package / Case 1512 (3731 Metric)
Mfr Abracon LLC
Frequency 50 MHz
Features -
Height 0.047" (1.19mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 40 Ohms