Hogar / Oscillators / AX3DBF1-200.0000T
minImg
AX3DBF1-200.0000T
Abracon LLC
Producto No:
AX3DBF1-200.0000T
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
XTAL OSC XO 200MHZ 2.5V LVDS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 27mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ClearClock™ AX3
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz