Hogar / Oscillators / AX3DCF1-122.8800T
minImg
AX3DCF1-122.8800T
Abracon LLC
Producto No:
AX3DCF1-122.8800T
Descripción:
XTAL OSC XO 122.88MHZ 1.8V LVDS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 27mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 122.88 MHz