Hogar / Oscillators / AX5DBF1-537.6000
minImg
AX5DBF1-537.6000
Abracon LLC
Producto No:
AX5DBF1-537.6000
Fabricante:
Abracon LLC
Descripción:
OSC XO 537.6MHZ 2.5V LVDS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 70mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ClearClock™ AX5
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 537.6 MHz