AZ822-2C-24DSE
American Zettler
Producto No:
AZ822-2C-24DSE
Descripción:
SUBMINIATURE DIP RELAY
En stock : 1423
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 90°C
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max
Contact Rating (Current) 2 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 8.3 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 2.88 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 1.2 VDC
Coil Insulation -
Series -
Operate Time 5 ms
Mfr American Zettler
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 16.8 VDC