AZ826-2C-24DME
American Zettler
Producto No:
AZ826-2C-24DME
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 220VAC, 150VDC - Max
Contact Rating (Current) 2 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 15 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1.6 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 16.8 VDC