AZ832-2C-48DSE
American Zettler
Producto No:
AZ832-2C-48DSE
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 125VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 3 A
Product Status Active
Must Release Voltage 4.8 VDC
Coil Insulation Class F
Series AZ832
Coil Voltage 48VDC