AZ832P2-2C-12DSE
American Zettler
Producto No:
AZ832P2-2C-12DSE
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 125VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 3 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 12.5 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 960 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Coil Insulation Class F
Series AZ832P
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 9.6 VDC