AZ832P2-2C-24DSE
American Zettler
Producto No:
AZ832P2-2C-24DSE
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 125VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 3 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 6.3 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 3.84 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Coil Insulation Class F
Series AZ832P
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 19.2 VDC