AZ850P1-24
American Zettler
Producto No:
AZ850P1-24
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 6.3 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 3.84 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 18 VDC