AZ8512-4.5
American Zettler
Producto No:
AZ8512-4.5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 125VAC, 110VDC - Max
Contact Rating (Current) 2 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 31 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 145 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.45 VDC
Coil Voltage 4.5VDC
Must Operate Voltage 3.38 VDC