AZ8512P1S-24
American Zettler
Producto No:
AZ8512P1S-24
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 125VAC, 110VDC - Max
Contact Rating (Current) 2 A
Termination Style Gull Wing
Coil Current 6.3 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 3.84 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 18 VDC