AZ8512S-48TR
American Zettler
Producto No:
AZ8512S-48TR
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 125VAC, 110VDC - Max
Termination Style Gull Wing
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Release Voltage 4.8 VDC
Mfr American Zettler
Coil Voltage 48VDC