AZ8521P-4.5
American Zettler
Producto No:
AZ8521P-4.5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max
Contact Rating (Current) 2 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 22.2 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 203 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.45 VDC
Coil Voltage 4.5VDC
Must Operate Voltage 3.38 VDC