AZ8521S-1.5
American Zettler
Producto No:
AZ8521S-1.5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max
Contact Rating (Current) 2 A
Termination Style Gull Wing
Coil Current 93.2 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 16.1 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.15 VDC
Coil Voltage 1.5VDC
Must Operate Voltage 1.13 VDC