AZ9322-1CH-12D
American Zettler
Producto No:
AZ9322-1CH-12D
Descripción:
RELAY PWR SPDT 15A 12VDC PCB
En stock : 3000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Switching Voltage 277VAC - Max
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 15 A
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 400 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form SPDT (1 Form C)
Seal Rating -
Coil Insulation Class B
Relay Type General Purpose
Series AZ9322
Operate Time 10 ms
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Mfr American Zettler
Coil Voltage 12VDC
Release Time 5 ms
Must Operate Voltage 9 VDC