B0N0F40-080-212-135N
Bansbach easylift
Producto No:
B0N0F40-080-212-135N
Reset Time -
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Length - Extended 8.346" (212.00mm)
Mfr Bansbach easylift
Actuation Force 30.35lbf (135.0N)
Features CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder
Stroke Length 3.150" (80.00mm)