B30C-2250-569-YL
Brady Corporation
Producto No:
B30C-2250-569-YL
Descripción:
LABEL 2.25" W X 100' L YELLOW
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Printer Name BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
Applications Device Marker
Product Status Active
Series B30
Length 100' (30.5m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 2.250" (57.15mm)