B30C-2250-584-SL
Brady Corporation
Producto No:
B30C-2250-584-SL
Descripción:
LABEL 2.25" W X 50' L SILVER
En stock : 3
Guía del usuario
Printer Name BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
Applications Electronic Labeling
Product Status Active
Series B30
Length 50' (15.2m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Plastic
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 2.250" (57.15mm)