B30C-2250-595-YL
Brady Corporation
Producto No:
B30C-2250-595-YL
Descripción:
LABEL 2.25" W X 100' L YELLOW
En stock : 2
Guía del usuario
Applications Industrial Applications
Product Status Active
Series B30
Length 100' (30.5m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Vinyl
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 2.250" (57.15mm)