B30C-2500-509-YL
Brady Corporation
Producto No:
B30C-2500-509-YL
Descripción:
LABEL 2.5" W X 25' L YELLOW
En stock : 3
Guía del usuario
Printer Name BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
Applications General
Product Status Active
Series B30
Length 25' (7.6m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 2.500" (63.50mm)