B30C-4000-569-BK
Brady Corporation
Producto No:
B30C-4000-569-BK
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
B30,B569,BLK,4" X 100 FT FIT
Guía del usuario
Printer Name BBP30,BBP31,BBP33,BBP35,BBP37,i3300,i5300,S3000,S3100, B30-R10000-WT
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 4.000" (101.60mm)