B30C-4000-569-GN
Brady Corporation
Producto No:
B30C-4000-569-GN
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
LABEL 4" W X 100' L GREEN
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Printer Name BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printer
Applications Device Marker
Product Status Active
Series B30
Length 100' (30.5m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 4.000" (101.60mm)