B30C-4000-569-OC
Brady Corporation
Producto No:
B30C-4000-569-OC
Descripción:
B30,B569,OCHRE,4" X 100 FT FIT
Guía del usuario
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 4.000" (101.60mm)