B30C-4000-595-OC
Brady Corporation
Producto No:
B30C-4000-595-OC
Descripción:
B30,B595,OCHRE,4.0" X 100 FT FIT
Guía del usuario
Printer Name BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer
Length 4.000" (101.60mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Vinyl
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 4.000" (101.60mm)