B30C-500-569-PK
Brady Corporation
Producto No:
B30C-500-569-PK
Descripción:
B30,B569,PINK,0.5" X 100 FT FIT
Guía del usuario
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.500" (12.70mm)