Hogar / Labels, Labeling / B33-1000-2-342YL-2
minImg
B33-1000-2-342YL-2
Brady Corporation
Producto No:
B33-1000-2-342YL-2
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
B33,B342,YEL,1.6" X 2" 2UP,FIT
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.00" W x 1.00" Dia (25.4mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.95" (9.5mm ~ 24.1mm)