B33C-4000-8591-BK
Brady Corporation
Producto No:
B33C-4000-8591-BK
Descripción:
B33C-4000-8591-BK (4.00"W X 100F
Guía del usuario
Printer Name BBP33, i3300, i5300, B30-R4400-WT
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 4.000" (101.60mm)