EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B41821A7107M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.3268
$3.268
50
$0.24738
$12.369
100
$0.21546
$21.546
500
$0.1596
$79.8
1000
$0.13565
$135.65
2500
$0.12767
$319.175
5000
$0.11969
$598.45
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 210 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | B41821 |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |