EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B41888C7337M000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.798
$0.798
10
$0.589
$5.89
50
$0.47139
$23.5695
100
$0.404035
$40.4035
500
$0.319827
$159.9135
1000
$0.269334
$269.334
2500
$0.2525
$631.25
5000
$0.235666
$1178.33
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.669" (17.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 64mOhm @ 10kHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | B41888 |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.24 A @ 100 kHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 59 mOhms |