EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B41888E7188M000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.052
$2.052
10
$1.6587
$16.587
50
$1.44742
$72.371
100
$1.266445
$126.6445
500
$0.964934
$482.467
1000
$0.844322
$844.322
2500
$0.814169
$2035.4225
5000
$0.784016
$3920.08
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 28mOhm @ 10kHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | B41888 |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 3 A @ 100 kHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 1800 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 25 mOhms |