EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B43231F2337M000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.591
$3.591
10
$2.89845
$28.9845
50
$2.49223
$124.6115
100
$2.26043
$226.043
500
$1.680873
$840.4365
1000
$1.564944
$1564.944
2500
$1.506985
$3767.4625
5000
$1.478
$7390
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.000" Dia (25.40mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.56 A @ 120 Hz |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | B43231 |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.418 A @ 20 kHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |