Hogar / Circuit Breakers / BA2-B0-10-020-121-C
minImg
BA2-B0-10-020-121-C
Carling Technologies
Producto No:
BA2-B0-10-020-121-C
Descripción:
CIRCUIT BREAKER
Guía del usuario
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 20mA
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series B
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 277 V