Hogar / Circuit Breakers / BA2-B0-34-250-121-D
minImg
BA2-B0-34-250-121-D
Carling Technologies
Producto No:
BA2-B0-34-250-121-D
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL, VDE
Current Rating (Amps) 500mA
Series B
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V