BB4X24-SB/2SC-LHS
3M
Producto No:
BB4X24-SB/2SC-LHS
Fabricante:
3M
Descripción:
WIRE SPLICE BURIED CLS 200/400PR
Guía del usuario
Number of Cable Pairs 200 Pairs @ 22 AWG, 400 Pairs @ 24 AWG
Series -
Length - Overall 30.00" (762.0mm)
Type Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable
Sheath Opening 17.00" (431.8mm)
Diameter - Inside 4.000" (101.60mm)