BC5500-B-F-48
Bivar Inc.
Producto No:
BC5500-B-F-48
Fabricante:
Bivar Inc.
Descripción:
LED ENGINE C5500 BLUE 48" STRIP
Guía del usuario
Lens Type -
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection -
Termination Style Cable with Connector
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 0.83" x 0.47" (21.0mm x 12.0mm)
Approval Agency CE, UL
Product Status Obsolete
Series Coastline C5500
Power - Rated 20.0W
Length 48.00" (1219.2mm)
Voltage - Supply 24VDC