BDX12-1.0S50R0S
Bellnix Co., Ltd.
Producto No:
BDX12-1.0S50R0S
Fabricante:
Bellnix Co., Ltd.
Descripción:
DC DC CONVERTER 1V
En stock : 41
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 14V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 1V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.06" L x 0.65" W x 0.16" H (27.0mm x 16.5mm x 4.0mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 50A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 8V
Control Features Enable, Active High
Series BDX
Type Non-Isolated PoL Module, Digital
Package / Case 20-SMD Module
Efficiency 89%