BFP450H6433XTMA1
Infineon Technologies
Producto No:
BFP450H6433XTMA1
Paquete:
PG-SOT343-3D
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RF TRANS NPN 5V 24GHZ SOT343-4
Guía del usuario
Operating Temperature 150°C (TJ)
Frequency - Transition 24GHz
Current - Collector (Ic) (Max) 100mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 5V
Supplier Device Package PG-SOT343-3D
Series -
Transistor Type NPN
Package / Case SC-82A, SOT-343
Power - Max 450mW
Mfr Infineon Technologies
Noise Figure (dB Typ @ f) 1.25dB @ 1.8GHz
Package Tape & Reel (TR)
Gain 15.5dB
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 50mA, 4V