BJX30M-TDT-P
Autonics USA
Producto No:
BJX30M-TDT-P
Fabricante:
Autonics USA
Descripción:
SENSOR, PHOTO, THROUGH BEAM, 30M
En stock : 22
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 55°C (TA)
Ingress Protection IP65
Response Time 1ms
Sensing Distance 98.43' (30m)
Output Configuration PNP - Open Collector, Light-ON\Dark-ON
Sensing Method Through-Beam
Light Source Red (660nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series BJ
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr Autonics USA
Cable Length 78.7" (2000.00mm)