Hogar / Fuses / BK/AHCA-30-R
minImg
BK/AHCA-30-R
Eaton - Electronics Division
Producto No:
BK/AHCA-30-R
Descripción:
FUSE CERM 30A 600VAC 500VDC 3AB
En stock : 998
Guía del usuario
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency UL
Current Rating (Amps) 30 A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Product Status Active
Series AHCA
Voltage Rating - DC 500 V
Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Voltage Rating - AC 600 V