Hogar / Fuses / BK/MDL-V-1/32
minImg
BK/MDL-V-1/32
Eaton - Electronics Division
Producto No:
BK/MDL-V-1/32
Descripción:
FUSE GLASS 32MA 250VAC 3AB 3AG
Guía del usuario
Series -
Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Color -
Mfr Eaton - Electronics Division
Fuse Type Cartridge, Glass
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)