Eaton - Electronics Division
Producto No:
BK1/HTC-15M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE BLOK CART 250V 6.3A PNL MNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.9095
$1.9095
5
$1.8164
$9.082
10
$1.7252
$17.252
50
$1.39251
$69.6255
100
$1.18066
$118.066
250
$1.150336
$287.584
500
$0.968715
$484.3575
1000
$0.862762
$862.762
5000
$0.756808
$3784.04
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 6.3 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Series | HTC |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |